Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Przed majową masą.

Zaczęty przez GUMIS, Maj 05, 2013, 19:19:02

« poprzedni - następny »

GUMIS

Propozycje trasy:łuczniczka-myslęcinek.

April

buldi.nic pisał, że jedna z tras kwietniowych się nada. Nie wiem jednak jaką miał na myśli.



Fracek

Warto jechać ulicami: Królowej Jadwigi i Mazowiecką???


April

#6
Cytat: Fracek w Maj 13, 2013, 15:44:06
Warto jechać ulicami: Królowej Jadwigi i Mazowiecką???
Tak. Kiedy jechaliśmy tam 2 czy 3 lata temu było bardzo miło. Ludzie wychodzili z kamienic, dla dzieci była atrakcja, machały. Pamiętam też, że było bardzo ciepło i słońce dawało się we znaki, a podczas przejazdu tymi ulicami mogliśmy skryć się w cieniu kamienic i chwilę odetchnąć :)


A co do Twojej propozycji... Podjazd Szubińską? O.o

Fracek

No Mazowiecka może fajna, a na Nasypowej nie ma podjazdu??

buldi.nic

No Nasypową może być "mały" problem. Większość masowiczów na 100% nie podjedzie. Już nie mówiąc o przyczepce.

Fracek

Nie wiem jak wygląda Nasypowa... Więc lepiej podjazd na Szubińskiej, czy Nasypowej??

kris_bdg

Niechaj wyjaśni Ci google street view ;)

April

Nasypowa chyba lepsza niż Słoneczna ;)


Każdy pojazd będzie ciężki. Możemy też zmienić trasę, ale wypadałoby jeździć w rejony jeszcze nie odwiedzone... Dużo ludzi też czeka na masę na Osową Górę.


kris_bdg

Idąc tym tropem można powiedzieć że żadna górka w Bydgoszczy nie odpowiada. Nasypowa swoją charakterystyką przypomina podjazd pod Bełzy, może odrobinę krótsza.A co do Słonecznej to za żadne skarby nie chciałbym tam podjeżdżać już nie mówiąc o przyczepce :P

admin

No zgodzę się, że o ile Nasypowa jest męcząca to Sloneczna to teksańska masakra ;p

Fracek

A porównanie Nasypowej i Szubińskiej jak wygląda??


April

Wydaje mi się, że Nasypową jest łatwiej podjechać przez to, że jest delikatniejszy kąt, chociaż rozciągnięty w czasie to się tak nie czuje, podobnie właśnie jak Bełzy. Szubińska jest trochę jak Ujejskiego. Jeśli trzeba to ja mogę ew. przetestować podjazd pod Nasypową jako niedzielny rowerzysta (wydało się, kompromitacja :p) i podzielić się opinią, ew. wydać wyrok jako sędzia Anna ;)


Worner

Na Sułkowskiego na wysokości chodkiewicza jest zwężenie. Ruch odbywa się na jednym pasie w dwóch kierunkach

April

Słuszna uwaga,


właśnie wczoraj mi się przypomniało... ten rozjazd Gdańska/Chodkiewicza to już zrobili? Możemy tam przejechać?

kris_bdg

Sprawdzę  dziś czy i jak to wygląda
;)

luki_1978

Gdańska/Chodkiewicza bez przejazdu byłem tam dzisiaj o 20:00

Michalecki

Pomijając kwestię trasy chciałbym, aby przed masą zostały przypomniane dwie ważne kwestie, bo mam wrażenie, że niektórzy nie są świadomi tego, że:

* na przejściach dla pieszych rowerem się nie jeździ ! (na przejeździe rowerowym można, a sporo osób schodzi z roweru)
* niektóre ścieżki rowerowe są jednokierunkowe !


karolina