Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Przed listopadową masą

Zaczęty przez Seba, Listopad 05, 2011, 14:18:03

« poprzedni - następny »

Fracek

"q84_fH" - chodzę to takiej szkoły w której bardzo chętnie promuje się różne akcje itd.
Więc jak byś mógł to możesz mi dać kilka...
I jeszcze prosiłbym o podanie mi linku do plakatu "Masy Krytycznej" na formacie A4. Wiem, że są po na na A4, a ja bym chciał jeden dużo :)

q84_fH

Cytat: Fracek w Listopad 23, 2011, 16:46:05Wiem, że są po na na A4, a ja bym chciał jeden dużo :)
Za cholerę nie rozumiem tego zdania :P Wygląda jak język polski, ale nie rozumiem. :P

Plakatu masy nie mam, ale wystarczy powiększyć jedną stronę ulotki i chyba się nada.

Ulotki mogę dostarczyć w dowolne miejsce w Bydgoszczy o dowolnej porze (nawet teraz) za wyjątkiem godzin od 11 do 17-tej jutro. Napisz na maila jak Ci pasuje ([email protected]), to przywiozę.

jerry

#52
Słuchaj q84_fH może chciałbyś porozdawać na masie pieszym,kierowcą.Chętnie porozdawałbym sam,ale niestety nie moge tego zrobić  :( nie pogodzę tego z funkcją flagowego
Fracek jak twoja szkoła jest chętna na wywieszanie plakatów to mogę tobie od przyszłego miesiąca dostarczać odpowiednią ilość plakatów
Pamiętajcie o wszelkiego rodzaju przeszkadzajkach wuwuzele,gwizdki,dzwonki zróbmy wielki hałas  ;)
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

Fracek

"jerry" - musiałbym się jeszcze spytać "władz" ;p
Ale nie powinno być problemu. Oki. Był bym wdzięczny. Tylko jeszcze by było fajnie gdybym dostał jeszcze kilka na wiosnę i przed wakacjami.

q84_fH

#54
P**** władze! Niech żyje oddolna inicjatywa!

//edit: Nie przeklinamy