Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Sklepy-serwisy rowerowe w Bydgoszczy

Zaczęty przez demon, Wrzesień 28, 2010, 20:09:17

« poprzedni - następny »

demon

Kto jaki sklep-serwis poleca jak oceniacie obsługę i asortyment jaki tam mają - nie chwalić się tu, że ktoś sam swój rower w całości serwisuje bo nie o to w tym temacie chodzi
proszę o podanie: -gdzie się znajduje, najlepiej ulice i nr budynku (podpowiadam wystarczy spojrzeć na rachunek ;) ) i dobrze by było podać jeszcze jego nazwę

Piochu

Dobrą atmosferę, serwis nie wiem bo nie sprawdzałem, ale Paweł zna się na rzeczy, ma Bikeboys ul. Cicha 75 / róg Wyszyńskiego

Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

zibi_4don

Wie ktoś coś w temacie który sklep rowerowy w Bydgoszczy jest otwarty od 8 rano? Potrzebuje kupić łożyska do koła przedniego (kulki i konusy).

Pichulec


admin


agent

#5

Ja też bym polecił Pawła Mantyckiego z Bikerboys, chłopak robi to od wielu lat i robił to poza granicami naszego pięknego kraju, więc wiedzę zdobywał nie tylko jako samouk. Sam się zresztą wielu rzeczy nauczyłem m.in. od niego i warto do takich ludzi zaprowadzać rowery. Dobrym serwisem zawsze się cieszyli ludzie z Centrum Rowerowe, zawsze starali się zwerbować najlepszych ludzi do tego działu. Polecam te firmy gdyż znam, znałem ludzi którzy tam pracowali i zostawiali swą wiedzę tajemną, sam niegdyś zostawiałem mim sprzęt, głównie to czego sam nie byłem w stanie naprawić. W Bydgoszczy wbrew pozorom jest paru naprawdę dobrych ludzi znających się na tym, ale już nie "brudzą" rąk i wcale im się nie dziwie, bo też to szybko rzuciłem :).



Generalnie z dobrym serwisem rowerowym coraz ciężej i to zjawisko ogólne w całej Polsce. Mieszkając w Warszawie, w pobliskim sklepie odnosiłem wrażenie, że to ja chyba uczyłem serwisować ludzi, przychodziłem faktycznie z takimi problemami, że serwisant trzymał klucze, a ja mu mówiłem co ma robić. Z reguły nie płaciłem za usługę ;) .
A renomowane serwisy już rzadziej zabierają się za ogólne naprawianie sprzętu, zajmują się serwisem amortyzatorów, hamulców i ogólnie markowego sprzętu. No chyba, że rower został zakupiony w ich sklepie to co innego. Resztę ludzie sobie po znajomości załatwiają serwis lub ktoś się tym prywatnie zajmuje, tak jak np. ja, ale doradzam i naprawiam znajomym i rodzinie, niekomercyjnie :)







Suło

#6
O tak, również polecam Bikerboys - jestem "stałym" klientem i cenię sobie sprawność obsługi oraz uprzejmość, także po zakupie i w razie różnych problemów. :) Z internetowych natomiast http://nazwa sklepu rowerowego.com/, głównie ze względu na spory asortyment.

//admin: proszę uszanować regulamin forum