Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Po marcowej masie

Zaczęty przez Seba, Marzec 30, 2012, 20:24:39

« poprzedni - następny »

Seba

Znowu pierwszy! ;D Jakie wrażenia? Osobiście się cieszę, że pojawiło się trochę osób, dla których to była pierwsza Masa. Rozdaliśmy też trochę gwizdków, które trochę dźwiękowego kolorytu dodały i dobrze jeśli za miesiąc będzie podobnie :) osób było prawie 140

damianpia

fajnie, pogoda dopisała, pozdrawiam i do za miesiąc :D
;)

kobra672

Było ok. I  okulary wygrałem :)

w4b

Cytat: kobra672 w Marzec 30, 2012, 20:55:21
Było ok. I  okulary wygrałem :)
Wszystkiego najlepszego ;)

Zapraszamy też do konkursu na fejsie http://www.facebook.com/bydgoska.masa.krytyczna
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

mvg (Michu)

Szkoda, że nie mogłem być. Skaleczyłem się w palec. Jakoś wydobrzałem i nawet chciałem jechać, ale owinięcie bandażem czy plastrem skaleczenia powodowało i nadal powoduje nieprzyjemne szczypanie i ból. Masa ma być przyjemna, a nie uciążliwa i dlatego nie pojechałem. Jeśli zostały jakieś szprychówki to zamawiam jedną. Pozostanie mi tylko obejrzenie fotek :(.

Seba

Szprychówek właśnie nie było... w sensie, że skończyły się jeszcze pod halą. Za miesiąc zrobimy więcej. W wieczornych zbliżeniach pokazali materiał o nas i Natalię skaczącą przy wstędze :P

April


buldi.nic

Oj, fajnie było :)

Najbardziej cieszy duża ilość rowerzystów, fajnie że pokazujemy jak dużo nas jest. ;)

Też szprychówki nie zdobyłem :(

Piochu

Widać to nie PZPN i przywileje Prezesa nie sięgają wszędzie  ;D Miło było na masie ...w pamięci utknie mi Orzeszek jaki przywdział Krzysiu.

...a w uszach klakson  :o
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

buldi.nic

Cytat: Piochu w Marzec 31, 2012, 09:28:47
Widać to nie PZPN i przywileje Prezesa nie sięgają wszędzie  ;D
A szkoda :P

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

w4b

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Lord Golem

Fajnie że pojawiły się profesjonalne filmiki z masy...

choć nad montażem można jeszcze trochę popracować. Mówię to z pozycji widza a nie żadnego fachowca. :)

Piochu

Fajny materiał Vader umieścił :) Podkład muzyczny-OK l :P
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

w4b

#15
Owszem, można nad montażem popracowac... ale w takim przypadku filmik pojawił by się tu za miesiąc ;) Co szybko to byle jak.

//edit, a tak wogóle to autor filmu jest zupełnie zielonym amatorem więc trzeba mu wybaczyć :D
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Lord Golem

Cytat: w4b w Kwiecień 01, 2012, 09:43:38
//edit, a tak wogóle to autor filmu jest zupełnie zielonym amatorem więc trzeba mu wybaczyć :D

Ooo, to gratulacje!! "Pierwsze koty za płoty"...

sabina89

#17
Miło było spotkać Was po raz pierwszy w tym roku, na 99 masie :D
Gwizdki były dobrym pomysłem a swój będę używać na każdej, możliwej masie (o ile mi go nie zabierzecie, o ile czas pozwoli). Ilość osób podobna jak rok temu, czyli nie jest aż tak źle. A liczebność nie świadczy o reklamie tylko o chęciach tych, których rowery jeszcze się kurzą bądź doznały mechanicznej kontuzji (jak teraz mój). Wśród samych uczestników przejazdu nadal zdarzają się tacy, którzy nie wiedzą jak długo będzie to trwało, jaki jest końcowy cel i kiedy się to wszystko kończy. Ja akurat jechałam przed grupką chłopaków, którzy właśnie tak rozmyślali i dodali, że podoba im się to tempo i ten tłum.
I nowość dla mnie - klakson w tłumie rowerzystów. Dopiero w pierwszej części przejazdu zauważyłam, że to Kris go ma :o

Zapraszam do polubienia ---> http://www.facebook.com/SabinaFireshow :)

buldi.nic

Cytat: sabina89 w Kwiecień 05, 2012, 12:43:23
Wśród samych uczestników przejazdu nadal zdarzają się tacy, którzy nie wiedzą jak długo będzie to trwało, jaki jest końcowy cel i kiedy się to wszystko kończy.
Ot, i cenna uwaga :)