Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Po 85 Jubileuszowej masie Styczniowej

Zaczęty przez Pichulec, Styczeń 28, 2011, 22:52:06

« poprzedni - następny »

Pichulec

Jak wam się podobało?? Ja mam niestety mieszane uczucia, bardzo mieszane.

Syra696

No jestem ciekawa jak było, bo niestety, ale nie wyrobiłam się z przyjazdem. Zostałam dłużej w szkolnym studio i zabrakło czasu :(
Robił ktoś zdjęcia?
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."

mvg (Michu)

Ten zgrzyt z rozdzieleniem się masy i pozostawieniem bez opieki nie zaważył na mojej ocenie.
Nic złego się nie stało. Kilka kilo więcej na liczniku ;). Następnym razem trzeba przejrzeć mapkę, bo różnie bywa.

Nie podobało mi się za to przejeżdżanie prowadzących na czerwonym. Jedna, dwie osoby sobie przejadą spokojnie.
Ludzie jadący za nimi nie wiedzą czy się zatrzymać czy gonić czołówkę. (sam tak miałem i kilka razy pojechałem jak matoł)
Robi się niebezpieczne i może dojść do jakiegoś przykrego wydarzenia. Tak nie może być i należy z tą praktyką skończyć.


dak67

 :) Jak na moją pierwszą masę mnie się podobało.

w4b

Cytat: dak67 w Styczeń 29, 2011, 08:12:21
:) Jak na moją pierwszą masę mnie się podobało.

Jeśli ta spontaniczna wersja się spodobala to koniecznie wpadnij też w marcu na zorganizowaną :)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

dak67

#5
 :) Oczywiście że wpadnę ale jeszcze jest po drodze lutowa, trochę była ta masa zakręcona ale nie zburzyło dobrej atmosfery co prawda byłem mało mowny i jak by się kto pytał to jestem Darek.

w4b

W lutym też spontan będzie a w marcu ... z resztą sam zobaczysz jak to wyglądać będzie w marcu...
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

dak67


kermit

#8
Mnie tam się podobało jak zawsze. Jak w4b to zanaczył masa nie była organizowana przez SBMK a co za tym idzie nie było organizatora i każdy odpowiada za siebie. Jak sami sie przekonaliście masy ( jeśli 11 os. mozna wogole nazwać masą) nieorganizowane bywają spontaniczne. Tym razem wszysko stało się przez Tomaszura :P ale mniejsza z tym. Pogubiliśmy się trochę i pobawiliśmy w szukanego. Z Kitą i Buzonem jechaliśmy zgodnie z wyznaczoną trasą ale reszty masonów nie spotkaliśmy. Oni dwaj dwa razy byli pod Hermesem a ja zrobiłem sobie wycieczkę do Obi. Wreszcie wszyscy szczęśliwie spotkaliśmy się na ostatnim piętrze Focus Parku i już razem pojechaliśmy dalej. Co do czerwonych świateł to chyba Mikołaj zabrał ze sobą swój tajny pilot przełaczajacy światła, może nie wszyscy dobrze widzieli ale my mieliśmy prawie zawsze zielone. Może na lutową masę buzon pilota nie zabierze i wtedzie bedzie bardziej Masowo niż alleycatowo. Pozdrawiam
Najlepszy Serwis Aparatów Cyfrowych w Bydgoszczy

Wagant

#9
Dzięki za obecność wszystkim 11 osobom. Mam kilka uwag:  jedziemy razem grupą i czekamy jeden na drugiego, jeżeli ktoś się zatrzyma czekamy na niego ( stąd nastąpiło rozłączenie przejazdu i nie wiadomo było co robić), a także NIE PRZEJEŻDZAMY NA CZERWONYM ŚWIETLE, nie forsujemy tempa, trzymamy się ustalonej trasy i jest jeden prowadzący. Dodatkowy odcinek pojechaliśmy Ossolińskich, Powstańców Wielkopolskich, Sułkowskiego, Dwernickiego do Biedronki, Sułkowskiego do Focus Malla.