Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Wnioskuj o stojak - edycja 2013

Zaczęty przez w4b, Luty 08, 2013, 11:33:34

« poprzedni - następny »

w4b

Uważasz że gdzieś potrzebny jest stojak rowerowy? Nie masz gdzie przypiąć roweru? Wskaż miejsce na mapie!

Do Bydgoskiej Mapy Rowerowej została dodana nowa kategoria "Propozycje stojaków 2013".  Poprzez przycisk "Dodaj punkt do mapy" w górnym menu w dwa kliknięcia można dodać propozycje lokalizacji konkretnie na mapie, w tytule opisując lokalizację (np. Przy Bibliotece Miejskiej) a opisie komentarz (np. 2 stojaki). 
http://mapa.bbc.bydgoszcz.pl/

Po zakończeniu zbierania propozycji będzie można wygenerować raport dla ZDMiKP łącznie z mapą lokalizacji proponowanych stojaków dla rowerów.



CytujSwoje propozycje można zgłaszać do 22 lutego. Nie wiadomo jeszcze, ile z nich zostanie wykorzystane. Ratusz poprosił organizacje rowerowe o nadanie poszczególnym propozycjom priorytetów i na tej podstawie podejmie ostateczną decyzję.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

denis88

Te stojaki to jak sobie wybiore gdzieś to tam mi zbudują ?

Grzehu

Cytat: denis88 w Luty 13, 2013, 11:59:46
Te stojaki to jak sobie wybiore gdzieś to tam mi zbudują ?
Nie, jak sobie wybierzesz gdzieś, zaznaczysz na mapie, to te propozycje  zostaną przekazane do UM Bydgoszcz. Stojaki staną w zależności od zasobności kieszeni oraz zasadności miejsca wyboru.

Seba


admin

Cytuj22 lutego zakończyła się akcja zbierania propozycji stojaków rowerowych zorganizowana przez bydgoskie środowisko rowerowe. Wciągu 2 tygodni przez Bydgoską Mapę Rowerową zostały zgłoszone aż 183 propozycje. Zostały one  pogrupowane w kategorie i przeanalizowane pod kątem koncentracji, a opracowane w ten sposób wnioski zebrane w formie raportu, z którym można zapoznać się pod poniższymi linkami. Raport został wraz z rekomendacjami przekazany do Urzędu Miasta.
Raport:

http://obywatelska.bydgoszcz.pl/pokazalismy-gdzie-maja-stanac-stojaki/

demon

przechodząc dziś koło jednej z bydgoskich szkół zauważyłem przed nią stojaki rowerowe typu "wyrwikółka" i tak sobie pomyślałem, że może by tak Stowarzyszenie jako przedstawiciele rowerzystów wystosowali listy do dyrektorów bydgoskich szkół w kwestii zainteresowania ich problemem i potrzebą montowania stojaków rowerowych z prawdziwego zdarzenia podobnie jak miało to miejsce z listami do właścicieli marketów, zdaję sobie sprawę, że przy niektórych szkołach są już takie stojaki dzięki inicjatywie uczniów tych szkół i w dużej mierze to uczniowie powinni zabiegać o takie stojaki, jednak taki list od Stowarzyszenia byłby może taką iskierką w tych szkołach gdzie uczniowie jeszcze nie podjęli takiej inicjatywy

Flora

Popieram pomysł informowania dyrektorów szkół o wadach i zaletach stojaków o różnej konstrukcji. Dowiedziałem się, że przy szkole, do której uczęszcza moja pociecha rozbudowany zostanie istniejący stojak dla rowerów - wyrwikółka. Problem jest taki, że postawiony ma być kolejny 'jak najtańszy' stojak.

jerry

Proszę podać adres szkoły postaram się odnaleźć uniwersalne pismo wysyłane do sklepów,wpisać tam adres szkoły i wysłać.
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka