Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Rower z Decathlonu czy Northec

Zaczęty przez damian.maciejewski.35, Kwiecień 09, 2015, 20:35:39

« poprzedni - następny »

damian.maciejewski.35


Co myślicie o tych rowerach chciałbym coś kupić własnie nie drogiego ale żeby mi trochę posłużyło , w sumie będę jeździł po asfalcie  ale także po myślęcinku i mam zamiar podróżować troszkę za Bydgoszcz kierunek Toruń ,Koronowo ,Solec, brzoza ogólnie pobliskie WIOSKi


Jeden to nowy Rockrider z Decathlonu (http://www.decathlon.pl/rockrider-340-szary-id_8321326.html)
Drugi to używany Northtec ale nie wiem jaki ma osprzęt (tylko kilka fotek mam )

admin

#1
Jeśli miałbym wybierać z tych dwóch wybrał bym Rockridera. :)
Jeśli mógłbym dołożyć by uzbierać choćby 1200 poszukał bym coś jeszcze lepszego.
W Bydgoskich sklepach rowerowych można znaleźć za taka cenę już całkiem niezły rower.
Jeśli więc masz limit 900zł, bierz rockridera. Jeśli możesz więcej dołożyć,  to dołóż i kup coś jeszcze lepszego.

btw. Myślęcinek i okoliczne wioski - od tego wszyscy zaczynali ;)

Lord Golem

#2
Ten ROCKRIDER nie jest wcale taki dobry, przerzutki SIS, hamulce V-brake stalowe, tylko 21-biegów i nielubiane przeze mnie gripshifty. Słabe.

Pierwszy ma chyba z tyłu Acerę Shimano i manetki . Ale zdjęcia za słabe aby ocenić osprzęt. No i brak ceny.

damian.maciejewski.35

No własnie słabe Fotki :(  , a cena Nortteca taka sama jak Rockridera

Grundi

W tych pieniadzach znajdziesz o wiele lepsze sprzety, podaj limit $ jakim dysponujesz a cos ciekawgo dla Ciebie znajdziemy, poszukaj mojego wątku, bo kilka tygodni temu mialem podobny dylemat, i zamiasy nowego rockridera kupilem lekko uzywanego nauzera 29era, i to na duzo lepszym sprzecie.

damian.maciejewski.35

Na chwile obecna to kwota nie jest oszalamiajaca . Jedyne 800 zl

Grundi

To i tak niezle, za te pieniadze znajdziesz na spokojnie jakiś ciekawy rower,

Przeszukaj olx, ktoś na pewno pomoże tobie w podjeciu ostatecznej decyzji,

Rozumiem ze ma to być MTB z kołami 26"? Daj jeszcze znac jaki rozmiar ramy potrzebujesz.

Zielinski

Nie sądzę żebyś w tej cenie znalazł coś co rzeczywiście posłuży przez lata.
NIELEGALNE POZYCJONOWANIE ZABLOKOWANE NA TYM FORUM

Józef

Kolego rowerzysto - dobrych tanich rzeczy nie ma " tanie i dobre są tylko buty dla nieboszczyka" dobry sprzęt musi kosztować - radzę kupować markowe sprzecicho
Bo życie po to jest żeby żyć.... i jeździć.

acober

Ideałów nie ma, jednak jak ktoś nie jest żadnym profesjonalistą i chce zacząć to czemu nie kupic używanego sprzętu

Robertni23

A ja mam taki rower z decathlonu i w zupełności mi wystarcza jestem zadowolony nic się z nim nie dzieje , możne dla tego ze tylko w wakacje użytkuje ale ogólnie uważam ze za te pienieądze jest bardzo dobry

Jerronimo

skoro jesteśmy przy decathlonie to czy ktoś z Was miał okazje przetestować ich "osobistą" markę B'twin? Ostatnio oglądałem filmik o ich fabryce we Francji i jestem pod wrażeniem! Jestem ciekaw jak w praktyce te rowerki się spisują. Jak ma ktoś jakieś doświadczenie to piszcie proszę :)

bahamut24

Obecnie posiadam drugi rower z decathlonu . Na początku miałem RockRider 5.3 , na pokładzie były hamulce tarczowe mechaniczne i tylna przerzutka SRAM X5 , zrobiłem nim ponad 9000km i nic sie nie działo oprócz peknietego haka przerzutki co zakończyło moją przygodę z tym modelem. Obecnie mam RockRider 560 przerzutki SRAM X5 2x10 i hamulce Tektro, amorek RockShox . W "rowerowym" za podobny sprzęt ale z naklejką Kross, Giant itp wołali ponad 5000 zł a w decathlonie za 2999zł . Po co przepłacać za markę jak można mieć to samo za mniejszą cenę. Zastanawiałem sie czy to nie jakiś bubel ale pracownik w decathlonie zapytany skąd taka różnica w cenie ,mówił że oni tych rowerów w setkach sprzedają wiec ceny części mają mniejsze co dla mnie ma sens, wątpie aby w sklepie rowerowym codziennie sprzedali tyle rowerów co w decathlonie.
Ja tam POLECAM!

breworka

Ja polecam pierwszy. Bardzo dobry jako zabawka po lesie na szosie i do jazdy wyczynowej (stuncie)