Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

[Usterki i buble] skrzyżowanie Al. Jana Pawła II i ul. Glinki

Zaczęty przez Lord Golem, Lipiec 06, 2011, 00:40:35

« poprzedni - następny »

Lord Golem

koniec ścieżki prowadzącej od skrzyżowania ul. Kujawskiej i Ujejskiego obok Carrefour

Zarośnięta i źle oznaczona, zupełny chaos oznakowania pionowego i poziomego






"dawne prace wykopaliskowe"







Lord Golem


Terek

Rzeczywiście straszny bubel z tą ścieżką, bo nie dość, że się dziwnie kończy (w połowie chodnika), to jeszcze jak z niej zjedziesz to chcąc jechać w stronę Wzgórza Wolności musisz się przebić przez środek jednego z bardziej bezsensownych skrzyżowań w Bydgoszczy (przynajmniej właśnie jeśli chodzi o skręt w tym kierunku).
Mieszkam na Wzgórzu wolności i bardzo często tędy jeżdżę, i muszę ostrzec że bardzo często na wysokości rozpoczęcia owej ścieżki (ale po drugiej stronie ulicy) rozstawia się Policja. Już kilka razy widziałem jak zatrzymali rowerzystę, który chciał jechać w kierunku MAKRO ulicą, zamiast tą koślawą ścieżką. No a przecież oznakowanie jest tak masakryczne, że jadąc w kierunku Makro skąd wiedzieć, że tam gdzieś w połowie chodnika zacznie się ścieżka...

GUMIS

Ja prawie codziennie jeżdzę ta drogą,myslę że z czasem tam się zmieni.

PanF4


Pichulec

Panf4 powiesz mi co ma wspólnego tybet ze skrzyżowaniem Al. Jana Pawła II i ul. Glinki??? Nie obraź się, ale albo pisz na temat albo nie pisz nic.

dr haos

Pan F to chyba naprawdę zabawny człowiek - szkoda ze się jeszcze nie poznalismy. Za każdym razem kiedy pojawia sie jakiś temat, ludzie zaczynaja się wkręcać w dyskusję i tu nagle z nienacka pojawia się komentarz Pana F i rozwala całą konwersację - dobre, chociaż faktycznie leciuchno moze niektórych irytować. PANIE F PROSZĘ NA FORUM ZAŁOZYĆ FANKLUB - poważnie. Pozdrawiam wszystkich, co złego to nie ja.

GUMIS

Czy ktoś kojarzy czy ten znak stał wcześniej?Wydaje mi się że nie,na mapce rowerowej również jest zaznaczona dróżka do ulicy duchy nie dalej.

Lord Golem

Cytat: GUMIS w Październik 26, 2011, 18:28:40
Czy ktoś kojarzy czy ten znak stał wcześniej?Wydaje mi się że nie,na mapce rowerowej również jest zaznaczona dróżka do ulicy duchy nie dalej.

Tam jest coś w rodzaju ścieżki rowerowej od wjazdu do Makro obok Duchaczy aż do Carefoura, pamiętam że jakieś znaki tam były bo przy Duchaczach jest chodnik z dopuszczonym ruchem rowerów.

GUMIS

No tak przy duchaczach jest a ten może wyciągnięty z miejsca róg glinki-jana pawła bo wcześniej tam stał oczywiscie w stronę carrefoura,widać na twoich zdjęciach lord golem.

Lord Golem

Cytat: GUMIS w Październik 26, 2011, 21:30:46
No tak przy duchaczach jest a ten może wyciągnięty z miejsca róg glinki-jana pawła bo wcześniej tam stał oczywiscie w stronę carrefoura,widać na twoich zdjęciach lord golem.

Jak widać na twoim zdjęciu na słupie są dwa znaki. Sądzę że ten znak stoi przy Duchaczach w kierunku Makro a Znak z Przejściem dla pieszych dotyczy ul. Ducha Świętego. miejsce
Tak gdybam bo tyle widać ze zdjęcia, dawno tamtędy nie jeździłem, ostatni raz w sierpniu. :)