Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Po 89. Masie Integracyjnej

Zaczęty przez buzon, Maj 27, 2011, 20:42:18

« poprzedni - następny »

buzon

Halo Masoni,jak wrażenia? Pewnie część jeszcze zajada kiełbasę,a ja już w domu. Dyskusję uważąm za otwartą.
Kontaktuj się ze mną przez [email][email protected][/email], telefon albo grupę Velo Bydgoszcz na fejsbuczku

Luqas

honorowo otwartą?  :o
Rolki były zabójcze ...

edit: i pan motocyklista który się wpier..... w sam środek masy. sry nie upilnowałem gościa....

dawidd93

pierwsza moja masa i była super, tak przynajmniej uważam  :) będę bywał co miesiąc, naprawdę super ludzie się tam spotykają, z którymi  można pogadać itd. :)   

no a ten pan motocyklista to spotkałem się z nim koło w koło  >:( aż trzeba było przyhamować...
>>DEMBAS<<

April

Mi się podobało!
Myślałam, że mało osób się pojawi przez taką dziwną pogodę, a tu niespodzianka.

Co do motocyklisty - jednego udało się zatrzymać przy Łęczyckiej, bo tam dwa pasy w jedną stronę, ale Gajowa to już w dwie strony, więc miał jak lawirować. Tempo było dobre, chociaż na Wyszyńskiego się zrobiła dziuuuuuuuuura :) Oglądanie koreczka na Skłodowskiej było miłe jak i obejrzenie sobie całego peletonu :)
Ognisko fajne i każdy sobie poradził bez ławeczek, chociaż byłoby to udogodnienie ;)

Dla wszystkich niecierpliwych: proszę nie odświeżać co 5 sekund forum zdjęcia wrzucę jutro po selekcji :P

xagusiakx

Mi się jak najbardziej podobało. I pogoda i towarzystwo i trasa, wszystko inne również jak najbardziej na + :).
Moje zdjęcia już się pomału ładują https://picasaweb.google.com/118164422871817197839/89BydgoskaMasaKrytyczna#
Co do jakości obiecuję poprawę na przyszłość :P

krajan

Witam wszystkich, dorzucę parę swoich i dziewczyny fotek  ;)

Około 17:50:







Po przyjeździe pod 'zoo':




















Żółwik

Panie i panowie, zaprawdę powiadam wam... Było zacnie! Szczególnie miło wspominam:
-Glebę postojową(Za ciasno paski w noskach spiąłem)
-Zacięte dyskusje o muzyce i nie tylko...
-Przejażdżkę na ostrym Micha.
Pozdrawiam i dziękuję wszystkim masywnym
Żółwik.

PanF4

Ja się nie mogę wypowiedzieć za wiele albo wogóle bo moja wypowiedź może być odebrana za stronniczą!Ale było zaje...cie!I co inwalida-kaleka dał radę w zabezpieczeniu :) Dzięki ekipie wymiataczy-obstawiaczy!Dzięki foto-łowcom!(wrzucajcie foty gdzieś gdzie można komentować)I dziękuję Masonom za liczne przybycie i nawiązanie z kilkoma nowej znajomości!Dziękuje PanF4

xagusiakx

https://picasaweb.google.com/118164422871817197839/89BMKCz2#
Kolejna część moich marnych, ale zawsze zdjęć :P Nie wiem czemu w tamtym pliczku się tylko połowa opublikowała, no ale... :)

krajan

Jakby ktoś chciał komentować moje zdjęcia - klik (z tym, że trzeba mieć konto na facebooku).

sailor

masa bardzo udana, pierwszy raz na rolkach, w koncu mozna bylo sobie poszalec legalnie na bydgoskich asfaltach :) oby wiecej takich okazji  ;)
a na koniec jeszcze w myslu glebe zaliczylem  ;D
turn on, tune in, drop out

krajan

Cytat: sailor w Maj 28, 2011, 10:19:22
a na koniec jeszcze w myslu glebe zaliczylem  ;D

Tak to jest jak się pije podczas jady  :P

April

Cytat: sailor w Maj 28, 2011, 10:19:22
a na koniec jeszcze w myslu glebe zaliczylem  ;D
Widziałam :P


To teraz już rozpoznaję więcej ludzi :) Dzięki zdjęciom, wiem, że krajan był w koszulce uczelnianej :)


A tu moooooje: https://picasaweb.google.com/100869181195320774386/89BydgoskaMasaKrytyczna#
Specjalnie dla Pana F4 umieszczam wiadomość, że jest tam możliwość komentowania zdjęć ;)
Jeśli by ktoś chciał zdjęcia w większym formacie, tudzież jakieś usunąć z obiegu to zawsze proszę PW :)


Piochu

Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)


dak67

Moja to była trzecia oficjalna masa moim zdaniem bardzo udana jechałem z synem który zaliczył wywrotkę pod wiaduktem na Modrzewiowej i na szczęście skończyło się na obtartym łokciu.

GrapHite

ja po wielu latach zawitałem na masę  ;)

dzięki wszystkim za wspólną jazdę i sorry za spam na ognisku (rajd z bunkrem)  ;D
"Czekając na idealny moment, możesz nigdy nie rozpocząć dzieła. Zaczynaj już! Zaczynaj tam, gdzie jesteś i jako ten, kim jesteś" - H. Jackson Brown. Wycinek mego życia ->  http://www.warlinski.blogspot.com

Piochu

Twój spam był mega potrzebny!! Było co czytać zanim się kiełbacha upiekła, a potem miało się tackę. :)
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

PanF4

Rolkaże i to w większości-jeste na nie!Co niektórzy chcieli pokazać jacy są fajni!Nie o to w tym chodziło!A ta mała dziewczynka na rolkach?-kto miał nad nią upoważnienie-opiekę?

bruma

Opiekun małej był, więc teoretycznie była pod kontrolą, widocznie "tata (może to był wujek)" zna jej możliwości i wiedział, że nic się jej nie stanie. W tym roku wydawało mi się, że jeździ ostrożniej ;P

Piochu

Co złego było z tą małą? Świetna była i radziła sobie b.db często jeździła obok mnie i było spoko, ot rozglądałem się gdzie jest takie małe szybkie :)  Ta mała już kolejny raz jeździ między rowerami  i wszystko jest oki, może chce być bliżej swego opiekuna. Swoją drogą była jeszcze jedna piękna na rolkach co jeździła w tłumie dwukołowców a nikt nie narzeka na nią :) ( chyba wiem dlaczego  ;) ) Spokojnie wśród rowerkowców też było paru młodocianych cwaniaków  ( na jagielońskiej widać było ).

SPoko, spoko, spoko, spoko ... :)
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

PanF4

Nie każdy ma dobre hamulce lub dwie ręce sprawne a to małeństwo dwa razy podjechało mi pod koła,do tego miało nie być wyprzedzania policji i zabezpieczających

gp111

Piochu, napisałeś że ta mała dziwczynka "radziła sobie". Zgadzam się, sprawnie poruszała się na rolkach, jednak wymuszała ogromne skupienie jadących obok, aby nie doszło do jakieś mniejszej lub większej kraksy. Fajnie dawała radę jednak muszę się zgodzić z PanF4, że była trochę niesforna wobec pozostałych uczestników MK wymuszając zdwojoną uwagę, która i tak w masowym peletonie musi być zawsze na wysokim poziomie.

sabina89

#23
Duuużo by pisać o wrażeniach...
Do całokształtu przejazdu masy nie mam zastrzeżeń.
Podziwiam rolkarzy za ich pęd w nogach a młoda miała (chyba nawet) dwuosobową opiekę i tak jak Bruma pisze, raczej znali jej możliwości. Mimo wszystko trzeba było być przygotowanym do hamowania.

Motocyklista - dupek. Byłam za tymi, którzy stanęli z nim koło w koło ???
Przybyło fotografów. Dziękuję im za umiejętne chowanie się w tłumie i wychwytywanie poszczególnych sytuacji. April, pięknie uchwyciłaś pod Łuczniczką to rozmarzone spojrzenia Picha  ;D
GrapHite - Dzięki za ulotkę. Moja nie została okrutnie wykorzystana  8)
Zapraszam do polubienia ---> http://www.facebook.com/SabinaFireshow :)

PrideMK

Była to moja pierwsza masa i muszę przyznać, że bardzo mi się podobało.

kermit

Masa bardzo udana :) oby w czerwcu przybyło jeszcze więcej rowerzystów i rolkarzy. Co do motocyklisty z gajowej to koleś zdecydowanie przegiął pałe. Nie ustąpił pierwszeństwa pojazdom nadjeżdżającym z prawej czyli NAM. Ja jednak wolałem mu ustąpić  bo jednak przegrałbym w konfrontacji z jego ciężkim motocyklem. Pozdrawiam MASONÓW :) Do zobaczenia na kolejnej Masie.
Najlepszy Serwis Aparatów Cyfrowych w Bydgoszczy