Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

lipcowa kobieca masa krytyczna

Zaczęty przez admin, Lipiec 14, 2013, 16:20:26

« poprzedni - następny »

admin

26 lipca jak zwykle pod HSW Łuczniczka o 18:00, wyjątkowo organizowana głównie przez kobiety dla wszystkich.
Z przecieków wiemy że będzie na prawdę ciekawie ;)

Flora

#1
Jeżeli kobieca to już chyba lepiej marcowa (8 marca) niż majowa, chociaż z drugiej strony maj lepiej się kojarzy niż marzec, ponieważ robi się wreszcie cieplej po zimie, więc może po prostu lipcowa  ;D

3w1

#2
Witam,
Tak się składa, że 8 marca to święto, którego się nie obchodzi od x lat. Poza tym pomysłodawczynią masy kobiecej jestem ja, a organizuję ją z moimi koleżankami i również niektórzy koledzy też włączyli się w przygotowania, co nas kobietki bardzo cieszy.  :)
Faktycznie pisząc nieskromnie, masa zapowiada się ciekawie i mamy nadzieje, że wszystkie pomysły uda się zrealizować.

Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy, nie tylko kobiety, mimo, że masa kobieca, i mamy nadzieję, że wszystkim ona się spodoba.
Do zobaczenia 26 maja, pozdrawiam

kris_bdg

#3
Nie każcie czekać całego roku na Kobiecą Masę ;) Chyba że jest jakiś błąd w Matrixie ;)

vaniya

#4
very nice post like this forum

3w1

#5
KOBIECA MASA KRYTYCZNA JEST W LIPCU OCZYWIŚCIE!

Irenka

#6
Hej
kobieca masa krytyczna już w piątek, a na forum ani widu ani słychu o tym wydarzeniu, nawet temat zamiast lipcowa kobieca masa krytyczna jest majowa (...)

Natomiast przed Focusem akcja promocyjna działa, niestety mój rower nie załapał się na zaproszenie na kierownicy ;)

admin

Jak tylko organizatorki zdradzą nam co szykują na pewno opublikujemy ;)


Flora

Czy dobrze rozpoznaję na plakacie kształty plażowe?  :D

jerry

Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka