Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Niespodzianka na nowej DDR

Zaczęty przez cin1977, Październik 05, 2013, 11:37:55

« poprzedni - następny »

cin1977

Wczoraj zauważyłem pewną "niespodziankę" pozostawioną rowerzystom na nowej DDR przy Wojska Polskiego, przy kładce dla pieszych. Nie chcę szerzyć czarnowidztwa, ale skoro można było toto usunąć/przesunąć już na etapie wytyczania przebiegu ścieżki, a nie zrobiono tego do dziś, to pewnie wykonawca zaleje to asfaltem i zostawi.
A w najlepszym wypadku na wiosnę pojawią się "fahofcy" z energetyki i rozpier... nową DDR żeby przenieść toto metr dalej...

arekm

Ciekawe czy kiedykolwiek jakiś rowerzysta otrzymał odszkodowanie za kolizję z takim czymś? Ewidentnie za drogę odpowiada jej zarządca, a zahaczyć o takie coś omijając to z węższej strony wielką niemożliwością nie jest.

jerry

Byłem dzisiaj na wspomnianej Drodze Dla Rowerów (DDR) to jest w trakcie budowy są tam znaki na Drodze i w skrajni,w tej chwili jest podsypka pod właściwą warstwą brakuje odpowiednich znaków.Poczekajmy do zakończenia prac ;)
Żądam uwolnienia forum,a mury runą jestem w posiadaniu młotka

arekm

#3
Po zakończeniu to już może być "po ptakach" ale pewnie chwilę jeszcze można im dać.