Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Reklama Masy.

Zaczęty przez kita, Wrzesień 18, 2010, 23:50:56

« poprzedni - następny »

kita

Cały czas mamy nacisk na reklamę strony internetowej na której możemy przekazać dużo więcej niż na ulotce, plakacie itp.

To działajmy nad reklamą strony internetowej, na forach (nie tylko na masowym forum) bydgoskich i nie tylko, na portalach miejskich
mmBydgoszcz.pl
info.bydgoszcz.pl
info.fordon.pl
forum.bydgoszcz.pl tam się co jakiś czas pojawiają informacje

Te portale czasem odwiedzam jest ich cała masa innych, portale studenckie, portale i strony szkolne (szkoły zawodowe, średnie i wyższe)
jest tego od groma.  wysłać prostego maila informującego co jak gdzie i kiedy (czyli jak zawszei prośba o zamieszczenie informacji o akcji o Masie Krytycznej i słać takiego maila dwa, trzy razy w miesiącu, jeden po Masie z krótką relacją, drugi tan na 2 tygodnie przed Masą a trzeci na pare dni przed w tygodniu kiedy Masa jedzie.

Moja propozycja reklamy co wy na to ??

Seba

Do portali (jak i innych mediów) wysłałem info przed zbiórką krwi i większość opublikowała to. Nie wiem czy teraz jest sens wysyłać, skoro promocje robi GW, ale w październiku można do tego wrócić :)

Michalecki

W InfoBydgoszcz kilka razy były relacje.

kita

Cytat: Seba w Wrzesień 19, 2010, 01:05:44
Do portali (jak i innych mediów) wysłałem info przed zbiórką krwi i większość opublikowała to. Nie wiem czy teraz jest sens wysyłać, skoro promocje robi GW, ale w październiku można do tego wrócić :)


PS. Czyli uważasz że jak ktoś robi proporcję w tym wypadku jest to Gazeta Wyborcza to nie warto i takiego maila wysłać do innych mediów, portali itp?

Co miesiąc wyznaczyć lub niech się osoby same zdeklarują i wysyłają maila  2-3 razy w miesiącu promującego Bydgoską Masę Krytyczną, niech taki mail zostanie również wysłany do innych gazet nie tylko Gazeta Wyborcza.

Luqas

ja mógłbym odebrać jutro lub pojutrze te 2-3 plakaty :)

Seba

Cytat: kita w Wrzesień 19, 2010, 19:02:39
PS. Czyli uważasz że jak ktoś robi proporcję w tym wypadku jest to Gazeta Wyborcza to nie warto i takiego maila wysłać do innych mediów, portali itp?

Po prostu akcja, pod którą podpisuję się również GW niekoniecznie musi spotkać się z zainteresowaniem innych mediów. Spróbuję napisać zapowiedź (bo sam termin i miejsce startu to za mało na inf prasową), ale z racji braku tematu i tak będzie to krótkie. Póki co sklecę coś jeszcze na stronę Masy

agent

Na waszym miejscu nie liczyłbym na Gazetę Wyborczą, że zrobi wam "dobrą" reklamę. Zastanówcie się nad wieloma innymi mediami, bardziej niezależnymi, które mniej inwazyjnie niosą, z reguły, złe wiadomości :)

Luqas

reklama przejazdu na strone vilo.eu.org :)