Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

57 MK

Zaczęty przez snuffi, Październik 04, 2008, 19:40:46

« poprzedni - następny »

snuffi

No i kolejna masa tym razem 57 październikowa przed nami. Jakieś propozycje? Uwagi?

w4b

Odnośnie punktu pt. Uwagi chciałbym zakomunikować że masa skończy się gdy jest już ciemno, (będzie już po zmianie czasu na zimowy) więc warto by posiadać lampki (tylną mrugającą można kupić już za 5zł!)
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

Piochu

        Możnaby połączyć tą mase z późniejszą jakąś nocną jazdą gdzieś poza miastem, siakieś dodatkowe moze oświetlenie przednie i możnaby się przejechać offroad/gdzieś tam. Choć tu mało konkretów, to tylko dlatego iż sam nie znam trasy ciekawej dla innych, wiecie zielony i jeszcze do tego jeszcze głównie po zachodnich terenach pod bydgoskich.
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)


w4b

#4
Trasa ok, jednak podarował bym sobie jazdę po parkingach. Robi sie wtedy duze zamieszanie i zawsze się kogoś zgubi, do tego nie wszyscy uważają jazdę po śmierdzącym parkingu za frajdę.

Plakat:

[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

snuffi

Jazda po parkingu jest zabawna, ALE tylko wtedy gdy:
-przejazd jest krótki
-nie ma podjazdów ani zjazdów (focus park)
-potraktujemy parking jak normalną drogę publiczną

Piochu

  Nom trasa może być. Patrząc na długość 55 MK to będzie dłuższa i raczej to nie bedzie 49 min :P:P , tak czy siak jestem za :P A i co z tymi nocnymi jazdami ?? Wiem, że to nie miejsce na to, ale musiałem spytać :P
Masz prawo milczeć, a wszystko co powiesz użyję przeciw Tobie ;)

s4per

Trasa przyzwoita. A przejazdy przez parking Reala były dobrą tradycją, więc wskazane by było, żeby tym razem również tam zajrzeć.
Alternatywa Bike Team "Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni. Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli."

kita

Trasa ok :) podoba mi się może poza końcówką i wjazdem na Świetojańską Warszawską Zygmunta Augusta i dalej Altyleryjską, ponieważ to już bezie dość ciemno i lepiej skręcić w Gdańską i nią jechać :) do kolejnego skrętu w prawo. 

Real wydaj e się ok jeżeli traktuje się go jako drogę publiczną zawsze można wyjechać od strony Nakielskiej i przebić się na Focha przez Rondo Grunwaldzkie :)
To tyle o trasie


Plakacik tez mi się podoba jest inny i coś w sobie ma dzięki Wab :)))

No to co przygotowujemy się na 31 października :)

no i zabierzcie lampki :) w Myślu może być ciemno :P

buldi.nic

Oświetlenie... :-D

Natomiast co to trasy to dlaczego jeździmy Wyszyńskiego i Kamienną? Z tego co mi wiadomo Masa walczy o szacunek i BEZPIECZEŃSTWO na drodze (szczególnie o to drugie). Jeśli chcemy by było bezpiecznie to normalną sprawą jest, że muszą być ścieżki rowerowe. Więc tu się pojawia moje pytanie dlaczego jeździmy tam gdzie owe ścieżki są? Przypominam, że jeśli wzdłuż jezdni biegnie droga rowerowa rowerzysta nie ma prawa jechać ulicą...


w4b

Dyskusja na temat kodeksu drogowego i dróg rowerowych przeniesiona do "Dyskusja ogólna"
link => http://forumrowerowe.bydgoszcz.pl/index.php/topic,44.0.html
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

kermit

Plakat fajny, z tym że motywy lustrzane po lewej stronie  - mało czytelne. Pewnie tak miało być :P Skoro jest plakat to moze jakas mała kserokracja weekendowym wieczorem? Obskoczymy wiaty i inne widoczne miejsca jak za dawnych czasów.
Najlepszy Serwis Aparatów Cyfrowych w Bydgoszczy

agent

yhyym troche przesadzony :P

Ale dziwie się ze nie wykorzystujecie swieta, ktorego co prawda sam nie obchodze i nie popieram obhcodzenia go, ale jak na mase to moim zdaniem bardzo pasuje. Halloween w wersji rowerowej. Raz cos takiego udało sie rozkrecic za 'dobrych czasów' mysle ze troche dusz by sie zjechało widzac, ze  to jakis sposób na spedzenie tego dnia.

w4b

Cytat: agent w Październik 21, 2008, 19:27:00
Halloween w wersji rowerowej. Raz cos takiego udało sie rozkrecic za 'dobrych czasów' mysle ze troche dusz by sie zjechało widzac, ze  to jakis sposób na spedzenie tego dnia.
Zupełnie zapomniałem o istnieniu Halloween  :-X ale widocznie nie tylko ja skoro nikt nie zgłosił takiego pomysłu

Cytat: agent w Październik 21, 2008, 19:27:00
yhyym troche przesadzony :P
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

agent

#15
trzeba sie doskonalić wab i nie kłaść lachy ;P

Jesli ktoś włada Corelem dobrze, moze mu przekazać materiały, pliki, czcionki ktore uzywałem do robienia plakatów.. troche tego było nie powiem. Ale to tak po 1szym listopada, bo od [ol roku nei uzywam Corela i wszystkie tego typu kopie mam na starych komputerach, ktore zostawilem w Bydgoszczy.


w4b

#16
Nie jestem i z pewnością nigdy nie będę grafikiem, pozatym w grafice wektorowej nie czuje się mocny, skleciłem szybko plakat w Inkscape aby jakikolwiek był - jaki efekt każdy widzi.
Jeśli ktoś ma umięjętności, możliwości i chęci zrobić lepszy niech pisze.
[table] [tr] [td]   [/td] [td] [/td][/tr][/table]

kermit

Zawsze Agent może jakiś plakat stworzyć :) nic przecież nie stoi na przeszkodzie. Trzeba tylko chęci.:)
Najlepszy Serwis Aparatów Cyfrowych w Bydgoszczy

agent

..oraz czas i rzetelne informacje co sie zapowiada na najblizsza mase - a tego ostatniego szczególnie niestety brak :P

kermit

Jak sie nie ma czasu to wiadomo. Nikt nikogo  do niczego nie zmusza.
Najlepszy Serwis Aparatów Cyfrowych w Bydgoszczy

Klaudiusz

Kermit do mnie dzwonil i padla propozycja pojechania na Cmentarz przy ul Kaplicznej aby zapalic znicz dla Adama Sztejki. Takze kto jest chetny moze zabrac ze soba znicz badz wziac pare zl na niego, jak bedzie duzo chetnych to moze pojedziemy masa ?

kermit

Jak ktoś pamięta o Adamie to niech zabierze ze soba znicz albo pare zł na niego:) Zamiast na cmetarz prawdopodobnie pojedziemy na gdanska na miejsce wypadku.
Najlepszy Serwis Aparatów Cyfrowych w Bydgoszczy