Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Przygarnę gaśnicę

Zaczęty przez Flora, Wrzesień 20, 2013, 14:03:49

« poprzedni - następny »

Flora

Temat tylko z pozoru mało rowerowy. Poszukuję gaśnicy proszkowej 2kg pod ciśnieniem (GP-2x), a właściwie samego zbiornika z zaworem. Może być używana, pusta, bez legalizacji. Planuję jeszcze przed wrześniową masą zrealizować projekt klaksonu na sprężone powietrze montowanego na przyczepce, a gaśnica ma służyć za zbiornik ciśnieniowy.

Grundi

W poniedziałek wal do mnie jak w dym ( serwisuję sprzęt p.poż więc pod dostatkiem mam rzeczy które potrzebujesz) będziesz mógł sobie powybierać :-)

na p.w. podeślę numer i w poniedziałek po 7:00 możesz już dzwonić bo bo będę w firmie.

Flora

Chyba lepiej trafić nie mogłem, zwłaszcza że to forum rowerowe. Nie omieszkam wykorzystać okazję.

Flora


Flora


Grundi

Czekamy na końcowy efekt z powietrzem i pięknym dźwiękiem.


Grundi

Jest moc... Gratuluje, musze córce zaproponować czy zamiast dzwonka nie chce trąbki :-)

Seba

Flora... jedziesz jutro na czele zaraz za Leśnikiem :D

Flora

Cytat: Seba w Wrzesień 26, 2013, 21:03:03
Flora... jedziesz jutro na czele zaraz za Leśnikiem :D


Taki właśnie jest plan, ponieważ łapie się z małolatą do strefy rodzinnej, ale na dużo trąbienia nie ma co liczyć, bo zbiornik mały.

Grundi


Flora

#11
Kusząca propozycja, ale 12 kg chyba się nie zmieści. Myślę, że będę się jeszcze musiał uśmiechnąć i podjechać po coś większego  ;)  Być może rozwiązaniem będzie zwiększenie ciśnienia, ponieważ w tej chwili jestem zdany na jedynie 5 barów z kompresorów na stacjach paliw.

Grundi

6 kg zbiornik, podjedz to dmuchniemy azotu na testy :-) duzo wieksze cisnienie

tomeh

Mnie ten sygnał z trąbek potrafi przerazić, przecież z nie z nienacka w ciszy jest przerażający a szczególnie po ciemku.
Serwis www.open-youweb.com - tematyczne materiały informacyjne.

April

Dlatego ma to być "sygnał ostrzegawczy nieprzeraźliwym dźwięku".