Aktualności:

Jeździmy w każdy ostatni piątek miesiąca o 18:00, ruszamy ze Starego Rynku w Bydgoszczy (gdy rynek zamknięty to spod pomnika Kazimierza Wielkiego)

Main Menu

Druk materiałów promocyjnych i kolportaż

Zaczęty przez Seba, Sierpień 18, 2010, 23:57:17

« poprzedni - następny »

Seba

W tym temacie proponuję zamieszczać nasze zapotrzebowanie na druk. W tym miesiącu jest ono dosyć pokaźne :-\

W miarę szybko potrzebujemy:
- 15 zaproszeń (wkrótce tu dodam)
- 70 listów do kierowców (jw.),
- 6 ankiet (załącznik)

Może ktoś tego się podjąć?

Do tego jeszcze plakaty, ale to później trochę dodam

Seba

Dorzucam list i zaproszenie i czekam na chętnych do druku

[załącznik usunięty przez administratora]

PanF4

Kto wydrukuje i przekarze mi?jutro robię lans z  po bdg i napewno coś by się rozdalo.Pelus na ile będzie mógł to walnie druk reszta to będzie ksero.

BLONDI

Seba ad.list

"nie przemyślane"-błąd,nie z przymiotnikami piszemy łącznie  "nieprzemyślane"
"niezachowywanie odpowiedniej odległości przy wyprzedzaniu"-błąd,mówi się "niezachowanie odległości"

Przed wydrukiem warto to poprawić :)

April

Chętnie wydrukuję ankiety. Zaproszenia postaram się również...

Seba

#5
Z tym niezachowaniem to chyba obie wersje są poprawne, ale zmieniłem

April, jak drukniesz zaproszenia to skontaktuj się z roxy, a ankiety weź proszę na Masę:)

EDIT: Możesz druknąć jeszze chociaż z 15 listów? Bo je trzeba dołączyć do zaproszeń

April

Dobra, wydrukuje jeszcze listy do zaproszeń, ale wówczas ankiety zostawiam komuś innemu.

Seba

Może tak być. Czyli w dalszym ciągu potrzebujemy 6 ankiet i 50 zaproszeń

Jelcyn

Na kiedy potrzeba te ankiety i zaproszenia? Ankiety to żaden problem dla mnie, z zaproszeniami może być ciężej, bo nie wiem ile toneru (a?) pozostało w mojej drukarce. w każdym bądź razie coś tam wydrukować mogę.
Ten kto wolny nad swym losem nie płacze, ptak mrozem z gałęzi strącony, bez żalu umiera i smutku!

bruma

Cytat: Seba w Sierpień 20, 2010, 12:03:12
Może tak być. Czyli w dalszym ciągu potrzebujemy 6 ankiet i 50 zaproszeń

ale dlaczego, aż 50 zaproszeń ? Na co to są zaproszenia i naprawdę roxy będzie je rozwozić do 50 miejsc?

Seba

Moje przejęzyczenie. Miałem na myśli 50 listów, które będą rozdawane w trakcie przejazdu. Jak będzie 30 też będzie dobrze. Wszystko jest potrzebne na masę za tydzień

April

Zaproszenia i listy do zaproszeń są. Czekam na odpowiedź roxy na gg (tylko taki mam kontakt) i wówczas je rozwiezie.

roxy

Gdyby ktoś chciał, miał ulotki - ok.236 kartek, na jednej 4 ulotki... Kto chce ode mnie to odebrać, proszę na priv.