* *
Zaloguj się by ukryć reklamę

Regulamin forum

 • 0 Odpowiedzi
 • 23609 Wyświetleń
*

Offline w4b

 • *
 • 3549
 • 45
 • Płeć: Mężczyzna
Regulamin forum
« dnia: Marzec 10, 2009, 00:53:50 »
Nieprzestrzeganie regulaminu będzie karane czasową BLOKADĄ PISANIA NA FORUM !!
Kolejne 3 krotne złamanie regulaminu spowoduje całkowite zablokowanie konta.

1. Jeśli uważasz że treść czyjejś wypowiedzi jest nie zgodna z tym co myślisz lub wydaje się bez sensu napisz
co jest nie tak w tej wypowiedzi i umotywuj to! Nie krytykuj osób - można jedynie krytykować wypowiedzi!

2. Obrażanie się, oczernianie, ośmieszanie, wypisywanie w stosunku do osób obraźliwych komentarzy będzie karane

3. Nick, podpis ani żadna treść którą wpisujesz nie może być wulgarna, obraźliwa itp

4. Umieszczenie odnośników do stron komercyjnych i innych grup lub for dyskysyjnych musi być wcześniej uzgodnione z administracją.

  (dozwolone jest umieszczenie odnośników do stron www sklepów rowerowych, które wywieszają aktualnie plakaty masowe, do firm i organizacji współpracujących z Bydgoskie Forum Rowerowe a także do firm wspierających działania stowarzyszenia BMK lub BR )

5. W dziale Kupię, Sprzedam, Zamienię nie mogą być umieszczane oferty komercyjne (np. sklepów) - dozwolone są tylko oferty osób prywatnych

6. Nie należy nadużywać stylów podkreślających widoczność posta. Posty pisane w całości wielkimi literami, kolorami, stylami nietypowymi w będą przenoszone do kosza.

7. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania postów nie na temat lub nic nie wnoszących do tematu bez podawania wyjaśnień. Zasada ta nie obowiązuje w dziale "Luźnie gatki" i "Śmietnik".
Pisząc na forum staraj się wnieść swoje zdanie do tematu, a nie tylko odp. w stylu "tak", "nie", "super" itd.
Obsługa forum może przenieść/zmienić/zamknąć/usunąć dowolny temat lub wiadomość, w niektórych przypadkach uzasadnienie wysłane będzie na skrzynkę prywatnych wiadomości a modyfikacje będą oznaczone w treści posta wraz z informacją kto i kiedy ich dokonał.

8. Twój nick, avatar oraz podpis nie może być wulgarny, zawierać nazw firm oraz adresów stron www.
Loginy zawierające adresy stron www będą usuwane bez ostrzeżeń. Nie może zawierać treści rasistowskich, antyreligijnych, brutalnych, pornograficznych, obraźliwych czy tekstów reklamowych, nie może zawierać adresów komercyjnych stron www, chyba że dostaniesz zgodę administracji.

9. Jeśli tworzysz nowy temat upewnij się, czy nie istnieje już podobny temat (możesz skorzystać z wyszukiwarki w prawym górnym rogu).

10. Naruszenia regulaminu należy zgłaszać moderatorom lub administratorowi. Skargi na moderatorów i administratorów przyjmowane są tylko w dziale "Uwagi". Niedopuszczalne jest pisanie skarg w wątku do tego nie przeznaczonym.

11. Jedna osoba może posiadać jedno konto na forum. Nie dopuszczalne jest podawanie się za inne osoby posiadając konto na forum. Jeśli bardzo chcesz masz prawo do usunięcia swojego konta z forum jednak wszystkie wiadomości pozostaną by nie zaburzać spójności treści. Usunięcie konta jest nieodwołalne więc dobrze się zastanów zanim to zrobisz.


Bardzo prosimy o przestrzeganie następujących zasad w dziale "Usterki i buble":
 • Dla każdej usterki/bubla/trasy tworzymy osobny wątek,
 • Zanim utworzysz nowy wątek sprawdź czy sprawa nie została już opisana na forum (możesz użyć funkcji szukaj),
 • Zamieszczając zdjęcie usterki/bubla/trasy wyrażasz zgodę na wykorzystanie go przez Stowarzyszenie Bydgoska Masa Krytyczna, Stowarzyszenie Bydgoszcz Rowerowa oraz Pełnomocnika Prezydenta ds Komunikacji Rowerowej w celu podjęcia interwencji w danej sprawie, oraz poinformowania o jej przebiegu,
 • Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystanie zdjęcia do innych celów niż publikacja na forum poinformuj o tym w wątku,
 • Nie znajomość zasad nie zwalnia z konieczności ich przestrzegania.
Wszystko po to by się w zgłoszeniach nie pogubić i by jak najszybciej problemy zostały usunięte. 


Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji od tego momentu wszelkie wypowiedzi muszą być z nim w zgodzie - w przeciwnym wypadku osoby je piszące będą karane bez względu na swoją rolę czy znajomości !


Administracja forumrowerowe.bydgoszcz.pl nie bierze odpowiedzialności treści użytkowników forum opublikowane na stronach serwisu. Autorzy treści zabronionych przez prawo, uznawanych za obraźiwe lub naruszających zasady współżycia społecznego, mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej oraz cywilnej.

Regulamin zostanie rozszerzony o kolejne punkty. Regulamin nie działa wstecz i wchodzi w życie z dniem publikacji.
Wszelkie naruszania regulaminu forum najlepiej zgłaszać przy użyciu linka "Zgłoś do moderatora" znajdującego się w prawym dolnym rogu każdej wypowiedzi lub pod adresem e-mail [email protected]


« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2013, 09:04:01 wysłana przez admin »